Πρόσκληση σε ομιλία με τίτλο: «Στρατηγικές για τη διαχείριση συγκρουσιακών καταστάσεων και προβληματικών συμπεριφορών των παιδιών»

Στο πλαίσιο των επιμορφωτικών δράσεων του σχολείου μας, καλούμε όλους τους γονείς και κηδεμόνες να παρακολουθήσουν την ομιλία με τίτλο «Στρατηγικές για τη διαχείριση συγκρουσιακών καταστάσεων και προβληματικών συμπεριφορών των παιδιών», στην αίθουσα εκδηλώσεων του σχολείο μας, το Σάββατο, 13/04/2024 και ώρα 17:30.

Ομιλήτρια: Χασιώτη Ζωή, B.Sc. Ψυχολογίας, Πάντειο Πανεπιστήμιο Αθηνών, M.Sc. Στρες και Προαγωγή Υγειάς, Ιατρική Σχολή Αθηνών, Ψυχοθεραπεύτρια CBT προσέγγισης.

Ευχαριστούμε θερμά για τη βοήθεια της οργάνωσης την κα. Αλεξάκη Αικατερίνη (λογοθεραπεύτρια, ΜΕd), γονέα του σχολείου μας.