«Οι άθλοι του Ανδρέα»

Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι το βιβλίο με τίτλο «Οι άθλοι του Ανδρέα» στο οποίο είχε συμμετοχή, σε δυο κεφάλαιά του, η ΣΤ? τάξη του σχολικού έτους 2017-2018, με καθοδηγητή και εμπνευστή τον Δάσκαλό τους τον κ. Λάμπρο Κομζιά, έχει επιλεχθεί στα 10 καλύτερα έργα στην κατηγορία «Ελληνική Παιδική Λογοτεχνία» και ταυτόχρονα ως υποψήφιο για τα Βραβεία Βιβλίου Public.

Σε αυτή την τελική φάση θα επιλεχθεί από κάθε κατηγορία το καλύτερο βιβλίο.

Έτσι θα ΠΡΕΠΕΙ ΟΛΟΙ ΝΑ ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΥΜΕ και να ψηφίσουμε το βιβλίο του σχολείου μας.

Βήμα 1ο

Για να ΨΗΦΙΣΕΤΕ πατήστε αρχικά στην παρακάτω εικόνα και ακολουθήστε τα βήμα που σας περιγράφουμε.

Για να δείτε όλα τα υπόλοιπα ΒΗΜΑΤΑ πατήστε παρακάτω στο Continue Reading.

Βήμα 2ο: Επιλογή κατηγορίας βιβλίου

Βήμα 3ο: Πηγαίνουμε προς τα κάτω, βρίσκουμε και επιλέγουμε το βιβλίο μας “Οι άθλοι του Ανδρέα”. Όταν το επιλέξουμε η εικόνα γίνεται πορτοκαλί.

Βήμα 4ο: Επιβεβαιώνουμε ότι εμφανίζεται η παρακάτω εικόνα με τα στοιχεία του βιβλίου μας και επιλέγουμε καταχώρηση ψήφου

Βήμα 5ο: Εμφανίζεται το παρακάτω παράθυρο στο οποίο επιβεβαιώνουμε ότι έχουμε επιλέξει το σωστό βιβλίο και πατάμε ΟΛΟΚΛΗΡΩΣΗ

Βήμα 6ο: Εμφανίζεται το παρακάτω παράθυρο στο οποίο εισάγουμε την email διεύθυνσή μας ή ψηφίζουμε μέσω Facebook. Αν βάλουμε email διεύθυνση πατάμε ΥΠΟΒΟΛΗ.

Τελικό βήμα 7ο: Αν έχουμε βάλει το email μας, θα λάβουμε ένα μήνυμα όπου θα μας λέει ότι θα πρέπει να επιβεβαιώσουμε τη ψήφο μας. Για να καταμετρηθεί η ψήφο μας θα πρέπει να πατήσουμε τον σύνδεσμο όπως εμφανίζεται μέσα στο μήνυμα που θα λάβουμε, όπως στην παρακάτω εικόνα

Σας ευχαριστούμε θερμά.